• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

1GbE - 1000Base-SX - voor AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX52, x230-18; CentreCOM SE240 Series

Artikelnummer: 146877
(€ 64,05 excl. 21% btw)
timer 2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
61 stuk(s) voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie *
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode AT-SPSX
EAN 767035171265
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk ALLIED TELESIS
Artikelnummer 146877
Fabrikantcode AT-SPSX
EAN 767035171265

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

Prestatie

Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Gevoeligheid -30 dBmW

Beheerfuncties

Hot-swap Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) -5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 0 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Overige specificaties

Interface LC
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...