Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
1GbE - 1000Base-SX - voor AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX52, x230-18; CentreCOM SE240 Series
Artikelnummer: 146877
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 767035171265 |
| Fabrikantcode | AT-SPSX |
| Artikelnummer | 146877 |
| Merk | ALLIED TELESIS |
| Link naar fabrikant |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1250 Mbit/s |
Prestatie |
| Maximaal bereik | 550 m |
| Golflengte | 850 nm |
| Gevoeligheid | -30 dBmW |
Kenmerken |
| Hot-swap | Ja |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Overige specificaties |
| Interface | LC |