APC IT Power Distribution Module - Automatische stroomonderbreker (insteekmodule)
400 Volt wisselstroom V - 3-fase - uitgangen: 1 - voor PN: SY16K48H-PDNB, SY32K48H-PDNB, SY48K48H-PDNB, SY64K96H-NB, SY96K160H-NB, SY96K96H-NB
Artikelnummer: 3029556
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0731304260073 |
| Fabrikantcode | PDM3532IEC-980 |
| Artikelnummer | 3029556 |
| Merk | 1000GRADEN |
| Link naar fabrikant |
Poorten & interfaces |
| Input-connectietype | IEC 309 32A 3P+N+PE |
| Output-aansluitingen | (1) IEC 309 32A |
Energie |
| Nominale input voltage | 400 |
| Netspanning, in bedrijf | 400 V |
| Maximale ingang stroom per fase | 32 A |
| Maximum totaalstroomverbruik per fase | 32 A |