APC - Verlengkabel accu
120 V - 1.22 m - zwart - voor Smart-UPS X 120V External Battery Pack RackTower
Artikelnummer: 640099
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304268604 |
| Fabrikantcode | SMX040 |
| Artikelnummer | 640099 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
Certificaten |
| Certificaten van naleving |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 25 |
| Diepte | 1219 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 800 g |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 910 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 4,17 |
Overige specificaties |
| Compatibele producten | SMX120RMBP2U |