Apple MacBook Pro 2025 - 14,2"
M5 10 Core CPU - 10 Core GPU - 16GB RAM - 1TB SSD - Qwerty NL - Zilver
Artikelnummer: 9509135
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Het Liquid Retina XDR‑display levert scherpe, heldere beelden met hoog contrast.
- De krachtige M‑serie chip levert indrukwekkende prestaties.
- Krachtig audiosysteem met ruimtelijke audio.
Productomschrijving
De Apple MacBook Pro is ontworpen voor professionals die prestaties, beeldkwaliteit en mobiliteit combineren in één krachtig apparaat. Uitgerust met Apple’s geavanceerde M‑serie chip, 16 GB werkgeheugen en een 512 GB SSD biedt deze laptop vloeiende prestaties bij grafisch intensieve toepassingen, softwareontwikkeling en multitasking. Het 14,2 inch Liquid Retina XDR‑scherm garandeert uitzonderlijke helderheid, contrast en kleurechtheid. Met aansluitingen zoals Thunderbolt 4, HDMI, SDXC en MagSafe 3 is de connectiviteit veelzijdig en toekomstbestendig. De behuizing is vervaardigd uit 100% gerecycled aluminium en de batterijduur bedraagt circa 24 uur, afhankelijk van gebruik.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195950490893 |
| Fabrikantcode | MDE54N/A |
| Artikelnummer | 9509135 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Introductie jaar | 2025 |
| Introductie maand | Oktober |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 14.2 " |
| Resolutie | 3024 x 1964 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Vloeibaar netvlies XDR |
| Soort paneel | Mini LED |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Type beeldschermglas | Standaardglas |
| Standard Dynamic Range (SDR) helderheid | 1000 cd/m2 |
| Helderheid | 1000 cd/m2 |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Pixeldichtheid | 254 ppi |
| True Tone-technologie | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision,Extreme Dynamic Range (XDR) |
| ProMotio-technologie | Ja |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 5th Gen |
| Processormodel | M5 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Neurale processoreenheid (NPU)-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1000 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| Intel® Optane™-geheugenmodule geïnstalleerd | Nee |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SDXC |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | Ja |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
| Geheugen bandbreedte (max) | 153 GB/s |
Audio |
| Ruimtelijke audio | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Ondersteund audioformaat | AAC,ALAC,FLAC,MP3 |
Camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Basisstationaansluiting | Ja |
| Charging port type | MagSafe 3 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
Prestatie |
| Spraakbesturing | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
Toetsenbord |
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Drukgevoelig trackpad | Ja |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Tahoe |
| Apple Intelligence | Ja |
Processor speciale functies |
| Videocoderingsengine | Ja |
| Videodecoderingsengine | Ja |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | Brede kleur (P3) |
| Toegankelijkheidsfuncties | Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Increase Contrast, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Text to Speech, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 72.4 Wh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 16 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 24 uur |
| Snel opladen | Ja |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 70 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 96 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Maximale verschepingshoogte | 10500 m |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 1550 g |
| Breedte | 312.6 |
| Diepte | 221.2 mm |
| Hoogte | 15.5 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 61.2 mm |
| Diepte verpakking | 356.8 mm |
| Hoogte verpakking | 263.8 mm |
| Gewicht verpakking | 2340 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C to MagSafe 3 |
Overige specificaties |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,ProRes,AV1,HEVC |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Maximale opslag hoogte | 4500 m |
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus,Dolby Digital,Dolby Atmos |