Aqara Single Switch T1 (No Neutral) - Inbouw schakelaar
Beveiliging tegen overbelasting en oververhitting - 2300W - Zonder nuldraad - Alexa, Google Home, Xiaomi App, Zigbee - Wit
Artikelnummer: 4938194
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Met de gateway kunnen APP-bediening op afstand, tijdcontrole en andere functies worden gerealiseerd
- Een belangrijk voordeel van de AQARA Single Switch T1 (No Neutral) is dat het geen neutrale bedrading vereist voor installatie
- Met de AQARA-app kun je de schakelaar op afstand bedienen, ongeacht waar je bent
- Een Aqara-hub is vereist om dit apparaat met HomeKit-technologie te laten werken.
Productomschrijving
De Aqara Single Switch Module T1 (No Neutral) is een relaisbesturingsmodule op basis van Zigbee 3.0 draadloos communicatieprotocol, die de aan / uit-status van het licht, de ventilator en andere apparaten kan regelen. Met de Aqara Hub (niet inbegrepen), kan het de afstandsbediening via de app, timingscontrole, stroomdetectie, stroomverbruikstatistieken, enz. realiseren, en kan het andere slimme apparaten overeenkomen om meer slimme scènes te realiseren.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6970504213302 |
| Fabrikantcode | AU002GLW01 |
| Artikelnummer | 4938194 |
| Merk | AQARA |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Kenmerken |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Draadloze technologie | ZigBee |
| Montagewijze | Muur |
| Frequentie | 2405 - 2480 MHz |
| Kleur van het product | Wit |
| Intelligent aan/uit | Ja |
| Controle zonsopgang/-ondergang | Ja |
| Nuldraad vereist | Nee |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Interface | Zigbee 3.0 |
Energie |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 250 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 42.9 |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 21.4 mm |
| Gewicht | 40 g |
Verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |