ASROCK Rack B650D4U-2L2T/BCM - Moederbord
Micro-ATX - Socket AM5 (LGA 1718) - 2x Gbit LAN - IPMI - 1x PCIe 5.0 x16
Artikelnummer: 5862732
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Uitgebreide uitbreidingsmogelijkheden
- Verbeterde netwerkconnectiviteit met extra LAN-poorten
- Ingebouwde Baseboard Management Controller (BCM)
Productomschrijving
Optimaliseer uw serverinfrastructuur met de ASRock Rack B650D4U-2L2T/BCM. Met uitgebreide uitbreidingsmogelijkheden, verbeterde netwerkconnectiviteit dankzij extra LAN-poorten en ingebouwde Baseboard Management Controller (BCM), biedt dit moederbord een robuuste oplossing voor veeleisende servertoepassingen. Vertrouw op de betrouwbaarheid en prestaties die uw bedrijf nodig heeft voor een soepele werking van uw digitale activiteiten.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4710483941696 |
| Fabrikantcode | B650D4U-2L2T/BCM |
| Artikelnummer | 5862732 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen™ 5,AMD Ryzen™ 3 |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 3600,5200 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 5200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Seriële poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B650 Express |
| PC gezondheids monitor | CPU,Spanning,Ventilator |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 6.4 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 3.5 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 243.84 |
| Diepte | 243.84 mm |