ASROCK Rack B650D4U - Moederbord
B-keuze
Artikelnummer: 9520221
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Flexibele uitbreidingsmogelijkheden met PCIe Gen4 slots.
- Betrouwbare werking met ECC-geheugen.
Productomschrijving
Dit product heeft lichte gebruikssporen.
B-keuze
Een product in deze categorie is bijvoorbeeld geretourneerd onder het herroepingsrecht, maar licht beschadigd. Ook kan het hier gaan om een product dat defect naar ons is teruggestuurd en door de fabrikant is gerepareerd. In de productomschrijving staat wat er precies met het product aan de hand is. Het product is verder te gebruiken zoals verwacht mag worden.
Kenmerken:
Product functioneert goed
Vaak lichte beschadigingen die het functioneren niet belemmeren
Verpakking ontbreekt
Een display heeft (een) dode pixel(s)
Duidelijke gebruikssporen op het product
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegeven
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | B650D4U B-keuze |
| Artikelnummer | 9520221 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | B-keuze |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen™ 5,AMD Ryzen™ 3 |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 3600,5200 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 5200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Seriële poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B650 Express |
| PC gezondheids monitor | CPU,Spanning,Ventilator |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 6.4 |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 3.5 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 243.84 |
| Diepte | 243.84 mm |