ASSMANN AK-340103-030-S - DisplayPort kabel
DisplayPort (M) naar DisplayPort (M) - 3 m - gevormd - zwart
Artikelnummer: 944575
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Deze DisplayPortkabel van Assmann heeft als voorzieningen onder andere koperen middengeleiders, vergrendelbare connector en overeenstemming met DPCP-norm.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032328513 |
| Fabrikantcode | AK-340103-030-S |
| Artikelnummer | 944575 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 3 m |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| DisplayPort versie | 1.1a |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 170 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 166 g |
| Verpakkingsvolume | 840 cm³ |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 550 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8300 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 50 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 37510 cm³ |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |
Overige specificaties |
| Breedte | 140 |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 200 mm |