ASSMANN - DisplayPort-adapter
DisplayPort (M) naar HD-15 (VGA) (V) - 15 cm - gevormd - zwart
Artikelnummer: 944917
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032328582 |
| Fabrikantcode | AK-340410-001-S |
| Artikelnummer | 944917 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 0.15 m |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| DisplayPort versie | 1.1a |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ferrietkraal | Nee |
| Land van herkomst | China |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 79 g |
| Verpakkingsvolume | 920 cm³ |
| Type verpakking | Polybag |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |