ASSMANN HDMI High Speed with Ethernet - HDMI-kabel met ethernet
HDMI male naar HDMI male - 20 m - dubbel afgeschermd - zwart
Artikelnummer: 944984
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032336631 |
| Fabrikantcode | AK-330118-200-S |
| Artikelnummer | 944984 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 20 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p,2160p |
| Dolby technologieën | Dolby TrueHD,Dolby Digital Plus,DTS-HD |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| AWG draad omvang | 28 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kabel materiaal | Koper |
Gewicht en omvang |
| Verpakkingsvolume | 2106 cm³ |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 1275 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Land van herkomst | China |
| Code UK-handelstarief | 85437090 |