ASSMANN - USB-kabel
USB (M) naar USB (M) - 3 m - gevormd - zwart
Artikelnummer: 945026
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032282570 |
| Fabrikantcode | AK-300100-030-S |
| Artikelnummer | 945026 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kleur van het product | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Snoerlengte | 3 m |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 10.05 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Certificaten |
| Certificering | UL |
Logistieke gegevens |
| Verpakkingsvolume | 351.75 cm³ |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Land van herkomst | China |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |