ASSMANN - Voedingskabel
power IEC 60320 C13 naar power CEE 77 (M) - 250 V wisselstroom V - 75 cm - 90° connector, gevormd - zwart
Artikelnummer: 944791
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032322757 |
| Fabrikantcode | AK-440109-008-S |
| Artikelnummer | 944791 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 0.75 m |
| Aansluiting 1 | C13 stekker |
| Aansluiting 2 | IEC C13 |
| Connector 1 standaard | CEE 7/7 |
| Connector 1 vormfactor | Haaks |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Verbindingshoek | 90 ° |
| Soort kabel | H05VV-F3G |
| Kabeldoorsnede | 0.75 mm² |
Energie |
| Ingangsspanning | 250 V |
| Stroom | 10 A |
Verpakking |
| Type verpakking | Polybag |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 210 g |
| Verpakkingsvolume | 825 cm³ |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |
Overige specificaties |
| Land van herkomst | China |