ASUS DRW-24D5MT - Schijfstation
DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 24x24x5x - Serial ATA - intern - 5.25" - zwart - bulk
Artikelnummer: 945574
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De DRW-24D5MT van ASUS is een DVD brander, welke eenvoudig via 7 Pin Serial ATA wordt aangesloten. Hiermee bewaar je alle belangrijke foto's, video's, documenten en data op dvd. Handig te bewaren als back-up of om te later te gebruiken. Door de hoge snelheid van 24X DVD ben je zo klaar met het branden van je data. De DVD brander ondersteunt M-DISC, hiermee kun je jouw waardevolle data levenslang bewaren, zodat ook volgende generaties er gebruik van kunnen maken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4712900093964 |
| Fabrikantcode | 90DD01Y0-B10010 |
| Artikelnummer | 945574 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Design |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montage | Verticaal/Horizontaal |
Prestatie |
| Bedoeld voor | Desktop |
| Soort optische drive | DVD Super Multi DL |
| Interface | SATA |
| Optische drive type | CD,DVD-R,CD-ROM,CD-R,DVD-RW,DVD-ROM,DVD-R DL,CD-RW,DVD+R DL,DVD,DVD+R,DVD+RW,DVD+RW DL |
| Diameter optische disk | 80,120 mm |
Schrijfsnelheid |
| CD-RW schrijfsnelheid | 24 x |
| CD-R schrijfsnelheid | 48 x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 24 |
| DVD-R schrijfsnelheid | 24 x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6 x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 8 x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 8 x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8 x |
Leessnelheid |
| CD-ROM leessnelheid | 48 x |
| CD-R leessnelheid | 48 x |
| CD-RW leessnelheid | 40 x |
| DVD-R leessnelheid | 16 x |
| DVD+R leessnelheid | 16 x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 12 x |
| DVD-ROM leessnelheid | 16 x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5 x |
| DVD-RW leessnelheid | 8 x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 12 x |
| DVD+RW leessnelheid | 13 x |
Toegangstijd |
| DVD gemiddelde random access time | 145 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 125 ms |
Opnamemodi |
| Random schrijven | Ja |
| Packet schrijfing | Ja |
| Sequential writing | Ja |
| Track-at-once (TAO) | Ja |
| Session-at-once (SAO) | Ja |
| Disc-at-once (DAO) | Ja |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Education,Windows 8,Windows 8 Pro,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Pro x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Starter,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium x64,Windows XP Professional x64,Windows Vista Ultimate,Windows XP Professional,Windows XP Home,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Ultimate x64,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows XP Home x64,Windows 8 Enterprise,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Professional x64 |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 146 |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Gewicht | 650 g |
Technische details |
| Playback disc formaten | Cd-audio,Dvd-video,Picture CD,VCD |
Overige specificaties |
| Minimale RAM | 128 MB |
| Minimale processor | Intel Pentium 300 MHz |
| Minimale opslag schijfruimte | 10 GB |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |