Asus GX601 Strix Helios White Edition - Mid-Tower
ATX, E-ATX, M-ATX, Mini-ITX - Gehard glas - Closed - zonder voeding - USB 3.2 Gen2 type-C - Aura Sync - wit
Artikelnummer: 4263188
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Voorzien van moderne aansluitingen zoals USB‑C en vier USB 3.2‑poorten op het voorpaneel
- Premium afwerking met aluminium en drie glazen panelen zorgen voor een luxe en robuuste uitstraling.
- Aura Sync RGB en drie 140 mm RGB‑fans zijn direct geïntegreerd voor een stijlvolle, goed gekoelde setup.
- Ondersteuning voor E‑ATX moederborden, GPU’s tot circa 450 mm en radiatoren tot 420 mm biedt maximale ruimte voor high‑end builds.
Productomschrijving
De ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition is een luxe mid‑tower behuizing die bij Azerty beschikbaar is voor wie het maximale uit zijn high‑end setup wil halen. Deze kast combineert een stijlvol wit aluminium frame met drie panelen van 4 mm gehard glas, wat niet alleen zorgt voor een strakke uitstraling maar ook je componenten prachtig in beeld brengt.
Met ondersteuning voor moederborden tot E‑ATX, grafische kaarten tot circa 450 mm lengte en CPU‑koelers tot circa 190 mm hoogte is deze behuizing klaar voor serieuze hardware. Dankzij ingebouwde Aura Sync RGB‑verlichting en drie 140 mm RGB‑ventilatoren heb je meteen een visueel aantrekkelijke en goed gekoelde opstelling.
Voor geavanceerde koeling biedt de behuizing ruimte aan radiatoren tot 420 mm aan de voorkant en 360 mm aan de bovenkant. De geïntegreerde GPU‑steun en het slimme kabelmanagementsysteem helpen bij het bouwen van een strak systeem, terwijl het I/O‑paneel met USB‑C en vier USB 3.2‑poorten moderne connectiviteit garandeert.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718017611329 |
| Fabrikantcode | 90DC0023-B39000 |
| Artikelnummer | 4263188 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | Gehard glas,Aluminium |
| Kleur van het product | Wit |
| Supported motherboard form factors | ATX,EATX,micro ATX,Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 6 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 10 |
| Zijraam | Ja |
| Geschikt voor | Gamen |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Geharde glaspla(a)t(en) | Ja |
| Anti-stof filter | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Reset button | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 190 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 450 mm |
| Maximum PSU lengte | 220 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
Koeling |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 140 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1x 140 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Vloeibare koelingscapaciteit | Ja |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120,140 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120,140,240,280,360 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
| HDD/SSD-combimodel | Ja |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 2 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 250 |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 591 mm |
| Gewicht | 18000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |