ASUS Prime 850W Gold White Edition - Voeding
ATX12V 3.0 - Cybenetics Gold - 850 Watt - Modulair - Actieve PFC - PCIe 5.0 - wit
Artikelnummer: 8164098
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Een modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- Het 80 Plus Gold certificaat heeft een efficiëntiescore tot 92%.
- de ASUS Prime Gold voldoet aan de ATX 3.0-richtlijnen en wordt geleverd met een 16-pins PCIe-kabel die compatibel is met PCIe Gen 5.0 videokaarten.
- Twee kanten van de behuizing zijn wit en twee zijn zwart, zodat deze PSU perfect past in de stijl van je Build.
Productomschrijving
De ASUS Prime 850W Gold is een krachtige en betrouwbare voeding die ideaal is voor gamers en professionals die hoge prestaties vereisen. Met een 80 PLUS Gold-certificering biedt deze voeding uitstekende energie-efficiëntie, waardoor je minder energie verbruikt zonder in te boeten op prestaties.
Deze volledig modulaire voeding stelt je in staat om alleen de kabels aan te sluiten die je nodig hebt, wat zorgt voor een overzichtelijke en goed geventileerde behuizing. De ASUS Prime 850W is uitgerust met hoogwaardige Japanse condensatoren, die zorgen voor stabiliteit en een lange levensduur, zelfs onder zware belasting.
Met een geavanceerd koelsysteem dat automatisch de ventilatorsnelheid aanpast op basis van de belasting, blijft de voeding koel en stil, zelfs tijdens intensieve gaming- of renderwerkzaamheden. Het strakke ontwerp en de moderne afwerking maken deze voeding niet alleen functioneel, maar ook esthetisch aantrekkelijk voor je build.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387192658 |
| Fabrikantcode | 90YE00U0-B0NA00 |
| Artikelnummer | 8164098 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Energie |
| Totaal vermogen | 850 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 846 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12.5 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max huidige output(+12V) | 70.5 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 2.5 A |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Overspanning,Onder spanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 610 mm |
| Aantal SATA power connectors | 5 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 400,120 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 400,150 mm |
| PCI Express power connectors (8-pin) | 3 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 675 mm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 650 mm |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Gold |
| ATX version | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 120000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator locatie | Boven |
| Belichting | Ja |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, SATA, Peripheral (Molex) |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 1502 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 346 mm |
| Diepte verpakking | 208 mm |
| Hoogte verpakking | 144 mm |
| Gewicht verpakking | 2920 g |
| Type verpakking | Doos |