ASUS PRIME X870-P WIFI - Moederbord
ATX - Socket AM5 - AMD X870 - DDR5 - USB 4 - Wi-Fi 7 - Realtek Audio
Artikelnummer: 8594072
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Tot maximaal 192GB aan ram geheugen ondersteuning.
- Geleverd met een Wi-Fi 7 module.
- 4 DDR5 DIMM sloten.
- USB 4 poorten.
Productomschrijving
De ASUS PRIME X870-PLUS WIFI is een veelzijdig ATX-moederbord met Socket AM5 en de krachtige AMD X870-chipset, perfect voor zowel gamers als creatieve professionals. Dit moederbord ondersteunt DDR5-geheugen, wat zorgt voor hoge snelheden en verbeterde efficiëntie. Met de nieuwste USB4-poorten en Wi-Fi 7 geniet je van razendsnelle dataoverdracht en uitstekende draadloze connectiviteit. De geïntegreerde Realtek Audio biedt een heldere geluidsweergave voor een meeslepende multimedia-ervaring. Dankzij het slimme ontwerp en de geavanceerde koeltechnologie is de X870-PLUS ideaal voor langdurig gebruik en maximale prestaties.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387718148 |
| Fabrikantcode | 90MB1IS0-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 8594072 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8000 MHz |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 2 |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 2 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Lijningang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD X870 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 4 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 353 mm |
| Diepte verpakking | 273 mm |
| Hoogte verpakking | 68 mm |
| Gewicht verpakking | 1560 g |
Technische details |
| Gewicht | 1560 g |
| Hoogte | 48 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
Overige specificaties |
| Back-to-BIOS button | Ja |