ASUS ProArt PA24AC - LCD-monitor
24.1" - 1920 x 1200 WUXGA - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - luidsprekers - grijs
Artikelnummer: 3650434
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718017080835 |
| Fabrikantcode | 90LM04B0-B01370 |
| Artikelnummer | 3650434 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 24.1 " |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m2 |
| Responstijd | 5 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Maximale refresh snelheid | 70 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Grootte beeld (horizontaal) | 518.4 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 324 mm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 85 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 70 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| 3D | Nee |
Prestatie |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Kleur van het product | Zilver |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zilver |
Poorten & interfaces |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0a |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
Ergonomie |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 110 mm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90 ° |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45 ° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23 ° |
| Picture-in-Picture | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 28 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 387775 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 532 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 202 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 378 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6500 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 532 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 55 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 349 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4280 g |
| Hoogte (max) | 488 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 430 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht verpakking | 9000 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Overige specificaties |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Draaien | Nee |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Certificering | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CEL level , CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, KCC, Mac ComplianPSE, TCO7.0, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL , MEPS, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, Vietnam MEPS, ICES-3, RCM, VESA DisplayHDR 400 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |