be quiet! Pure Power 12M 850W - Voeding
ATX12V 3.0 - Cybenetics Platinum - 850 Watt - Modulair - Actieve PFC - PCIe 5.0 - temperatuur gestuurde 120mm fan - zwart - A-keuze
Artikelnummer: 9508178
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Een modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- Het 80 Plus Gold certificaat heeft een efficiëntiescore tot 93.2%
- Voorzien van een uitzonderlijk stille temperatuur gestuurde 120mm fan.
- Een PCIe 5.0 12VHPWR 600W en 4 PCIe 6+2 connectoren voor overgeklokte high-end GPU's.
- Twee onafhankelijke 12V-rails ondersteunt meerdere grafische kaarten met vier PCI Express-connectoren voor krachtige GPU's.
- 80 Plus Platinum voedingen zijn nog efficiënter.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden binnen de tevredenheidsgarantie. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | BN344 A-keuze |
| Artikelnummer | 9508178 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
| ABC-keuze | A-keuze |
| Productsoort | Gamen |
Energie |
| Totaal vermogen | 850 W |
| Piekvermogen | 900 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroom | 12 / 6 A |
| Power factor | 0.98 |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 22 A |
| Max huidige output(+12V) | 70.9 A |
| Max output current (+12V1) | 40 A |
| Max output current (+12V2) | 36 A |
| Max huidige output (+5V) | 22 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Efficientie | 93.2 procent |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 150 ms |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Overspanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 550 mm |
| Aantal PATA power aansluiters | 2 |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,600,650,800,950 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 550 mm |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | Ja |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ja |
| PCI Express connector | Ja |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Platinum |
| ATX version | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 25.7 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator locatie | Boven |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | PATA, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 160 |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Logistieke gegevens |
| Garantieperiode | 10 Jaar |
Overige specificaties |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 5 |
| Kabelbinders inbegrepen | Ja |
| Geluidsniveau (stille modus, <30%) | 9.4 dB |
| Geluidsniveau (stille modus, 50%) | 9.5 dB |
| Geluidsniveau (volle belastingmode, 100%) | 25.7 dB |

