BenQ GW2490 - LED-monitor
24" (23.8" zichtbaar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cdm² - 1300:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - luidsprekers - zwart
Artikelnummer: 6723698
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 1920 x 1080 Full HD (1080p).
Productomschrijving
Altijd in verbinding. Blijf verbonden met jouw dagelijkse apparaten, met meerdere poorten voor ultiem gemak. Schakel met naadloze efficiëntie tussen al jouw instellingen. De 100Hz verversingssnelheid reageert sneller op veranderingen. Dit resulteert in een duidelijkere en soepelere gebruikerservaring met oogcomfort voor het lezen van webpagina's, videostreaming en gamen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718755093043 |
| Fabrikantcode | 9H.LLSLJ.LBE |
| Artikelnummer | 6723698 |
| Merk | BENQ |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 23.8 " |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m2 |
| Responstijd | 5 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Grootte beeld (horizontaal) | 527.04 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 296.46 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 60.5 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Kleurbereik | 99 procent |
Prestatie |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Smart modes | ePaper |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Ergonomie |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20 ° |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 182 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 408 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3930 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 540 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 61 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 343 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3540 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Overige specificaties |
| Certificering | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze, TCO 9.0 |