CHERRY UM 6.0 ADVANCED - Microfoon
Tafelmicrofoon - inclusief standaard - zwart/zilver
Artikelnummer: 5357785
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4025112099908 |
| Fabrikantcode | JA-0710 |
| Artikelnummer | 5357785 |
| Merk | CHERRY |
| Link naar fabrikant |
Microfoon |
| Soort | Tafelmicrofoon |
| Bit rate | 24 Bit |
| Sample rate | 96 kHz |
| Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz) | 120 dB |
| Microphone direction type | Cardioïde/omnidirectionele microfoon |
| Microfoonhouder | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Volumeregeling | Ja |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
Prestatie |
| Kleur van het product | Zwart,Zilver |
| Snoerlengte | 2.5 m |
Energie |
| Stroombron | USB |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 160 |
| Diepte | 144 mm |
| Hoogte | 272 mm |
| Gewicht microfoon | 546 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 193 mm |
| Diepte verpakking | 153 mm |
| Hoogte verpakking | 318 mm |
| Gewicht verpakking | 318 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
Logistieke gegevens |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 405 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 485 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 55 °C |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS |