Cooler Master MasterBox NR200P MAX - Behuizing
Midi-Tower - Mini ITX - inclusief 850 watt voeding - inclusief waterkoeling - grijs - A-keuze
Artikelnummer: 9510616
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- De voorgeïnstalleerde complete waterkoelingoplossing houdt je CPU koel.
- De voorgeïnstalleerde 850 watt voeding voorziet je systeem van de nodige energie.
- Met de PCIe Gen4 Riser-kabel monteer je je videokaart in een handomdraai.
- Onderste case fans tot max 15 mm dikte.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden binnen de tevredenheidsgarantie. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | NR200P-MCNN85-SL0 A-keuze |
| Artikelnummer | 9510616 |
| Merk | COOLER MASTER |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
| ABC-keuze | A-keuze |
Design |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | SGCC,ABS,Gehard glas,Staal,Gaas |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | Mini-ITX |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 3 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 3 |
| Zijraam | Ja |
| Anti-stof filter | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 67 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 336 mm |
| Maximum PSU lengte | 130 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Netvoeding | 850 W |
| Aantal voedingen | 1 |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX-L,SFX |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
Koeling |
| Geïnstalleerde ventilatoren bovenkant | 2x 140 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Ondersterste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Nominale stroom ventilator | 0.15 A |
| Nominale spanning ventilator | 12 V |
| Maximum luchtstroom | 67 cfm |
| Ventilator snelheid | 650 - 1400 RPM |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 27 dB |
| Stroomverbruik pomp | 2.36 W |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | Ja |
| Geïnstalleerde ventilatorafmeting bovenste radiator | 280 |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 240,280 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
| HDD/SSD-combimodel | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 185 |
| Diepte | 377 mm |
| Hoogte | 292 mm |
| Gewicht | 7700 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 293 mm |
| Diepte verpakking | 355 mm |
| Hoogte verpakking | 458 mm |
| Gewicht verpakking | 9000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Overige specificaties |
| Pompconnector | 3-pin |
| Volume | 18.3 l |
| Fan connector | 4-pin |

