Corsair RM1000x 2024 - Voeding
ATX12V 3.1 - Cybenetics Gold - 1000 Watt - Modulair - Actieve PFC - PCIe 5.1 - Zero RPM Fan Mode - zwart
Artikelnummer: 8150657
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- De Zero RPM-modus zorgt voor een vrijwel stille werking bij lage en gemiddelde belasting.
- Voldoet aan de ATX 3.1 voedingsstandaard van Intel, ondersteunt PCIe 5.1 en is bestand tegen stroompieken van voorbijgaande aard
- Het Cybenetics Gold certificaat heeft een efficiëntiescore tot 91%, wat zorgt voor een lager energieverbruik, minder geluid en koelere temperaturen.
- De 2V-2x6 aansluiting zorgt voor compatibiliteit met de nieuwste videokaarten met een directe GPU-naar-PSU-aansluiting.
Productomschrijving
De Corsair RM1000x 2024 is een krachtige 1000W ATX 3.1 voeding, ontworpen voor high-performance pc's. Met een Cybenetics Gold-certificering biedt deze voeding hoge energie-efficiëntie, wat zorgt voor lagere energiekosten en betrouwbare prestaties. De volledig modulaire opzet maakt kabelbeheer eenvoudig en zorgt voor een opgeruimde installatie. Dankzij het Zero RPM-ventilatorprofiel blijft de werking bij lage belasting vrijwel stil, wat ideaal is voor gebruikers die stilte waarderen. Deze voeding ondersteunt de nieuwste hardwareconfiguraties, waardoor hij perfect is voor gaming- en workstations.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0840006667636 |
| Fabrikantcode | CP-9020271-EU |
| Artikelnummer | 8150657 |
| Merk | CORSAIR |
| Link naar fabrikant |
Energie |
| Totaal vermogen | 1000 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroom | 12 - 5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 12 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 5 A |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1000 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 25 A |
| Max huidige output(+12V) | 83.3 A |
| Max huidige output (+5V) | 25 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.8 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Aantal SATA power connectors | 11 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Floppy drive power connector | 1 |
| PCI Express connector | Ja |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Gold |
| ATX version | 2.4 |
| EPS version | 2.92 |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 14 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 3650 g |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
Logistieke gegevens |
| Garantieperiode | 10 Jaar |