Cudy AP3000 - Draadloos toegangspunt (WAP)
2976 Mbit/s - Power over Ethernet (PoE) - wit
Artikelnummer: 9397230
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Vijf antennes plus een 3+2-structuur creëren meer paden om obstakels te omzeilen. Beamforming volgt de richting van aangesloten apparaten en versterkt het signaal ernaartoe.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | AP3000 |
| Artikelnummer | 9397230 |
| Merk | CUDY |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2976 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3at,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| Kanaalbandbreedte | 160 MHz |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Spread spectrum methode | OFDMA |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Snelle roaming | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Bedrijfsmodi | Wireless Access Point, Wireless Router, Wireless Extender, WISP |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| BeamForming | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK,WPA-PSK,WPA3-SAE |
| Service Set Identifier (SSID) functies | Multiple SSIDs |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Active PoE |
| Spanning | 12 V |
Design |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Antennas quantity | 5 |
Prestatie |
| Chipset | MT7981BA+MT7976CN+RTL8221B |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1300 MHz |
| Compatibele besturingssystemen | Microso Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 232 |
| Diepte | 232 mm |
| Hoogte | 57.1 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |