D-Link DAP-2680 - Draadloze-toegangspunt
802.11ac Wave 2 - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
Artikelnummer: 3488000
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0790069438950 |
| Fabrikantcode | DAP-2680 |
| Artikelnummer | 3488000 |
| Merk | D-LINK |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1750 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835; 5.15 - 5.35; 5.47 - 5.85 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3at,IEEE 802.3i,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac |
| Zendvermogen | 26.5 dBmW |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,WPA-Enterprise,WPA2-Enterprise,WPA,128-bit WEP,SNMPv3,SNMP,SSL/TLS,SSH,WPA2,SSID |
| MAC adres filtering | Ja |
Beheerfuncties |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 2 A |
Design |
| Plaatsing | Tafel, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Status,Stroom |
| Intern | Nee |
Antenne |
| Antennas quantity | 3 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4.2 dBi |
Certificaten |
| Certificering | FCC, UL, CE, FCC, UL |
Technische details |
| Nettogewicht transportverpakking | 3440 g |
| Pallethoogte (zee) | 2055 mm |
| Aantal dozen per pallet (lucht) | 48 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 599 mm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 5 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht (lucht) | 311400 g |
| Pallet brutogewicht (zee) | 311400 g |
| Pallet brutobreedte | 1200 mm |
| Producten per pallet (zee) | 240 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 240 mm |
| Pallet brutolengte | 1100 mm |
| Aantal dozen per pallet (zee) | 48 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 6050 g |
| Aantal per pallet (lucht) | 240 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 293 mm |
| Pallethoogte (lucht) | 2055 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 190 |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 44.8 mm |
| Gewicht | 580 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 112 mm |
| Gewicht verpakking | 1082.8 g |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |