Elgato Wave DX - Dynamische Vocale XLR-microfoon
50-15000 Hz - 2.5 mV/Pa, -52 dbV/Pa
Artikelnummer: 5018815
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De Elgato Wave DX Dynamic Microfoon jouw stem helder en professioneel klinken voor jouw luisteraars. Met een sample rate van 24 bit / 96 kHz klinken opnames helder en gedetailleerd en ben je altijd goed te verstaan wanneer je een opname terugluistert. Met de Clipguard technologie blijft je opname continu op hetzelfde niveau. Ongewenste geluiden worden gefilterd met de interne popfilter worden . De microfoon sluit je aan via de XLR kabel aan je mixer, waardoor je makkelijk je volume of andere geluidsinstellingen verandert.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0840006662990 |
| Fabrikantcode | 10MAH9901 |
| Artikelnummer | 5018815 |
| Merk | ELGATO |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Microfoon |
| Soort | PC-microfoon |
| Frequentie microfoon | 50 - 15000 Hz |
| Microphone input impedance | 600 Ohm |
| Bit rate | 24 Bit |
| Sample rate | 96 kHz |
| Gevoeligheid (1 kHz) | 2.5 mV/Pa |
| Microphone direction type | Cardioïde |
| Microfoon mute | Ja |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Ruisonderdrukking | Ja |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | mini XLR (3-pin) |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
Prestatie |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
Energie |
| Stroombron | DC |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 53 |
| Diepte | 53 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Gewicht microfoon | 440 g |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Bevestigingsschoe(f)(ven) inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |