EPOS EXPAND SP 30 - Speakerphone
draagbaar - incl. USB-C naar USB-A adapter - Bluetooth - draadloos USB-C - zwart, zilver
Artikelnummer: 4262590
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- USB-dongle inbegrepen.
- Compatibel met alle softphones op de markt.
- houd conferenties met maximaal 8 werknemers tegelijk.
- 360°bereik dankzij de krachtige geïntegreerde luidspreker.
- Tot maximaal 3 apparaten tegelijkertijd verbonden, dankzij Multipoint.
Productomschrijving
De SP 30 van EPOS is een draagbare draadloze speakerphone voor persoonlijke conferenties tot maximaal 8 personen. Het is mogelijk om op elk moment, op elke locatie een telefonische vergadering te starten of het apparaat te gebruiken als onderdeel van een permanente vergaderruimte-oplossing. Met één aanraking toegang tot de functies van Voice Assistant / Microsoft Teams. De keuze uit Bluetooth- of USB-C-connectiviteit biedt vrijheid en flexibele verbindingsopties. Twee microfoons met lange afstand, ruis en echo-onderdrukking en een luidspreker met ultralage vervorming en heldere stemreproductie zorgen voor een natuurlijke gespreksstroom, zelfs in uitdagende omgevingen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5714708000242 |
| Fabrikantcode | 1000223 |
| Artikelnummer | 4262590 |
| Merk | EPOS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort apparaat | Universeel |
| Automatisch | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale afstand | 25 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Skype for Business |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Compatibele producten | Mobile phone, Desk phone, PC / Soft phone, Mac OSX, Tablet |
| Certificering | Alcatel Lucent , Avaya, Cisco Jabber, Cisco Webex, Mitel, Swyx, Microsoft Skype for Business, Unify |
Luidsprekers |
| Frequentiebereik | 100 - 20000 Hz |
Microfoon |
| Aantal microfoons | 2 |
| Frequentie microfoon | 150 - 7500 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
Poorten & interfaces |
| Interface | USB/Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | HFP,AVRCP,A2DP,HSP,DI |
Energie |
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3.33 uur |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 119.9 |
| Diepte | 119.9 mm |
| Gewicht | 314 g |
| Hoogte | 37.08 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 50.04 mm |
| Diepte verpakking | 147.1 mm |
| Hoogte verpakking | 136.9 mm |
| Gewicht verpakking | 453.6 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C vrouwtje - USB Type-A mannetje |
| Conformiteitsblad | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
Technische details |
| Garantieperiode | 2 Jaar |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182900 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 374 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10389 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |