EPOS IMPACT SDW 5066 - Koptelefoonsysteem
op oor - DECT - draadloos - gecertificeerd voor Skype for Business
Artikelnummer: 5870794
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5714708008286 |
| Fabrikantcode | 1001026 |
| Artikelnummer | 5870794 |
| Merk | EPOS |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| DECT connectable | Ja |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Europa,Verenigd Koninkrijk,Australie |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Frequentieband | 1.88 - 1.9 GHz |
| Draadloos bereik (kijkrichting) | 180 m |
| Draadloosbereik (typisch gebouw) | 55 m |
Hoofdtelefoon |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 - 11500 Hz |
Microfoon |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 11000 Hz |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
Accu/Batterij |
| Accu gestuurd | Ja |
| Gesprekstijd | 14 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1 uur |
| Standby tijd | 44 uur |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 136 g |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB,Phone |
| Inclusief basisstation | Ja |