Epson EB-PU2116B
Artikelnummer: 5624239
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8715946703237 |
| Fabrikantcode | V11HA67840 |
| Artikelnummer | 5624239 |
| Merk | EPSON |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 16000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector native resolution | WUXGA (1920x1200) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor schermmaten | 1524 - 25400 " |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector helderheid (spaarzame modus) | 11200 ANSI lumens |
| Lichtopbrengst kleur | 16000 ANSI lumens |
| Lichtopbrengst wit | 16000 ANSI lumens |
| Matrix grootte | 1.03 " |
| Warmtedissipatie | 3682 BTU/h |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
Lenssysteem |
| Brandpuntbereik | varies by lens mm |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Auto |
| Zoomverhouding | 1.6:1 |
| Throw ratio | 0.35 - 7.41:1 |
| Horizontale lens verplaatsingsbereik | 0 - 18 procent |
| Verticale lens verplaatsingsbereik | -60 - 60 procent |
| Lenspositiegeheugen | 10 |
| Uitwisselbare lens | Ja |
Video |
| Volledige HD | Ja |
| Video kleurenmodi | Bioscoop,Dynamisch,Natuurlijk,Presentatie,DICOM-simulatiemodus,Multi-projection,BT.709 |
| Videobewerking | 10 Bit |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-poort | Ja |
| HDBaseT-poort | Ja |
| Type onderhoudspoort | USB Type-B |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232C |
| Ingang stroom | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 34 dB |
| Preset modes | Bioscoop,Dynamisch |
| Land van herkomst | China |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plaatsing | Plafond, Desktop, Flying frame |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 1083 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.4 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 773 W |
| AC-ingangsspanning | 200-240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Software |
| Softwaresupport | via: AMX, Crestron (Network), Extron |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 24200 g |
| Breedte | 586 |
| Diepte | 492 mm |
| Hoogte | 218 mm |
| Gewicht verpakking | 0 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inclusief WLAN-adapter | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde software | Inhalt DIY-App, EasyMP Multi PC Projection, Epson Projektor Content Manager, Epson Projektor Management, Epson Projektor Professional Tool |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
Overige specificaties |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |