Epson EB-W49 - 3LCD-projector
portable - 3800 lumens (wit) - 3800 lumens (kleur) - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - LAN - wit
Artikelnummer: 4196293
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8715946680767 |
| Fabrikantcode | V11H983040 |
| Artikelnummer | 4196293 |
| Merk | EPSON |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 3800 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 16:10 |
| Geschikt voor schermmaten | 838,2 - 8128 " |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector helderheid (spaarzame modus) | 2600 ANSI lumens |
| Frequentiebereik verticaal | 100 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -30 - 30 ° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 - 30 ° |
| Matrix grootte | 0.59 " |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 8000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 17000 uur |
| Soort lamp | UHE |
| Lampvermogen | 210 W |
| Aantal lampen | 1 lampen |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Brandpuntbereik | 16.9 - 20.28 mm |
| Diafragma (F-F) | 1,49 - 1,72 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.2:1 |
| Throw ratio | 1.30 - 1.56:1 |
Video |
| Volledige HD | Nee |
| 3D | Nee |
| Video kleurenmodi | Bioscoop,Dynamisch,Presentatie,sRGB,Schoolbord |
| Videobewerking | 10 Bit |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI-connector type | Volledige grootte |
| Composiet video-ingang | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232C |
| PC audio ingang | Ja |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 28 dB |
| Geluidsniveau (stand-by) | 28 dB |
| Preset modes | Schoolbord,Presentatie,Theater,sRGB,Dynamisch |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Land van herkomst | Filipijnen |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Desktop |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 327 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.3 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 225 W |
| AC-ingangsspanning | 100-240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Software |
| Softwaresupport | via: AMX, Crestron (Network), Control4, Extron |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 2700 g |
| Breedte | 302 |
| Diepte | 249 mm |
| Hoogte | 87 mm |
| Breedte verpakking | 350 mm |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 4010 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC,HDMI |
| Inclusief WLAN-adapter | Ja |
| Meegeleverde software | EasyMP Network Projection, Epson Projektor Management |
Technische details |
| USB-weergavefunctionaliteit | 3 in 1: Image / Mouse / Sound |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Producten per pallet (UK) | 78 stuk(s) |
| Producten per pallet | 78 stuk(s) |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
Overige specificaties |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | PJLink |