Epson EH-LS800W - 3LCD-projector
4000 lumens (wit) - 4000 lumens (kleur) - 3840 x 2160 (3 x 1920 x 1080) - 16:9 - 4K - vaste lens voor ultrakorte afstand - 802.11ac draadloos - zwartwit - Android TV
Artikelnummer: 4961482
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8715946710433 |
| Fabrikantcode | V11HA90040 |
| Artikelnummer | 4961482 |
| Merk | EPSON |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector native resolution | 4K+ (5120x3200) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Geschikt voor schermmaten | 2032 - 3810 " |
| Projectie afstand (breed) | 0,3 - 0,5 m |
| Projectie afstand (tele) | 0,3 - 0,5 m |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik verticaal | 192 - 240 Hz |
| Warmtedissipatie | 1.139 BTU/h |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 20000 uur |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Vaste focale lengte | 2.3 mm |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Auto |
| Throw ratio | 0,16 - 0,40:1 |
Video |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Nee |
| Video kleurenmodi | Bioscoop,Dynamisch,Natuurlijk,Helder |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 3 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Netwerk |
| Smart TV | Ja |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 19 dB |
| Automatische signaaldetectie | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Luchtfilter | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
Design |
| Type product | Projector met ultrakorte projectieafstand |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Desktop, TV cabinet |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 350 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 217 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 12300 g |
| Breedte | 695 |
| Diepte | 341 mm |
| Hoogte | 156 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |