Fractal Design Focus G - Midtowermodel
ATX - geen voeding ( ATX ) - USB/Audio - rood
Artikelnummer: 3108709
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Deze computerbehuizing beschikt over een window.
- Bouw videokaarten in met een maximale lengte van 38 cm.
- Plaats ATX, Micro-ATX of Mini-ITX moederborden in de behuizing.
- Er zijn 2 LED ventilatoren van 120 mm ingebouwd in deze computerbehuizing.
- De behuizing is geschikt voor overklokkers door de mogelijkheid waterkoeling in te bouwen.
- Deze behuizing wordt zonder voeding geleverd.
Productomschrijving
De Focus G van Fractal Design is een Midi Tower met plaats voor ATX, mATX of Mini-ITX moederborden . De behuizing beschikt over twee externe 5.25", één interne 2.5" en twee interne 3.5"/2.5" inbouwsloten. De Focus G wordt geleverd met twee casefans en biedt plaats aan vier extra casefans. De behuizing biedt plaats aan grafische kaarten met een lengte tot 380mm en CPU-koelers met een maximale hoogte tot 165mm. De behuizing beschikt over een zijpaneel met window.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 7350041085188 |
| Fabrikantcode | FD-CA-FOCUS-RD-W |
| Artikelnummer | 3108709 |
| Merk | FRACTAL DESIGN |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX,micro ATX,ITX |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Wit |
| Verlichtingslocatie | Case fans,Voorkant |
| Anti-stof filter | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 165 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 380 mm |
| Maximum PSU lengte | 230 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
Koeling |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 2x 120 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Ondersterste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Intern koelsysteem | Ja |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120,140,240,280 mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 240 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 205 |
| Diepte | 464 mm |
| Hoogte | 444 mm |
| Gewicht | 4500 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Overige specificaties |
| Eenvoudig aan te passen | Ja |
| Volume | 39.8 l |