Gigabyte AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G - Videokaart
16 GB GDDR6 - PCI Express 5.0 x16 - 2x HDMI, 2x DisplayPort - A-keuze
Artikelnummer: 9508054
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 64 compute units en 4096 stream processors voor krachtige prestaties, zelfs bij veeleisende applicaties.
- FSR 4-upscalingtechnologie voor betere beeldkwaliteit en hogere framerates.
- Geavanceerd koelsysteem voor stille werking, zelfs onder zware belasting.
- 42% snellere prestaties dan de RX 7900 GRE bij 4K gaming.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden binnen de tevredenheidsgarantie. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | GV-R9070XTAORUS E-16GD A-keuze |
| Artikelnummer | 9508054 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | A-keuze |
Processor |
| Grafische processor familie | AMD |
| Grafische processor | Radeon RX 9070 XT |
| CUDA | Nee |
| Frequentie van processor | 3100 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Stream processors | 4096 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 256 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 20000 MHz |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
Poorten & interfaces |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| HDMI versie |
Prestatie |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12.0 |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Garantieperiode | 4 Jaar |
Design |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Aantal sloten | 3 |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Belichting | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie |
| Minimum system power voorraad | 850 W |
| Extra geleverde power connectors |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64 |
Gewicht en omvang |
| Lengte | 339 mm |
| Diepte | 59 mm |
| Hoogte | 59 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 498 mm |
| Hoogte verpakking | 468 mm |
| Gewicht verpakking | 2340 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Breedte | 136 |
| Gewicht | 1590 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |

