GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G - Videokaart
16GB GDDR6X - PCIe 4.0 - 1x HDMI - 3x DisplayPort - B-keuze
Artikelnummer: 9518002
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Dit product wordt geleverd in een alternatieve verpakking.
B-keuze
Een product in deze categorie is bijvoorbeeld geretourneerd onder het herroepingsrecht, maar licht beschadigd. Ook kan het hier gaan om een product dat defect naar ons is teruggestuurd en door de fabrikant is gerepareerd. In de productomschrijving staat wat er precies met het product aan de hand is. Het product is verder te gebruiken zoals verwacht mag worden.
Kenmerken:
Product functioneert goed
Vaak lichte beschadigingen die het functioneren niet belemmeren
Verpakking ontbreekt
Een display heeft (een) dode pixel(s)
Duidelijke gebruikssporen op het product
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegeven
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | GV-N408SWF3V2-16GD B-keuze |
| Artikelnummer | 9518002 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Sale |
| ABC-keuze | B-keuze |
Processor |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 4080 SUPER |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Frequentie van processor | 2550 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 256 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 23000 MHz |
| Geheugen bandbreedte (max) | 23 GB/s |
Poorten & interfaces |
| Soort aansluiting | PCI Express 4.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1a |
| DisplayPort versie | 1.4a |
Prestatie |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
Design |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie |
| Minimum system power voorraad | 750 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 16-pin |
Gewicht en omvang |
| Lengte | 330 mm |
| Diepte | 136 mm |
| Hoogte | 58 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Diepte verpakking | 398 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 2110 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Gewicht | 1360 g |