Honeywell Vuquest 3320g - Streepjescodescanner
handheld - 2D-imager - gecodeerd - toetsenbordwig, RS-232, USB
Artikelnummer: 2619623
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5711783437789 |
| Fabrikantcode | 3320G-4 |
| Artikelnummer | 2619623 |
| Merk | HONEYWELL |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Kleur van het product | |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie |
| Stroomverbruik (typisch) | 2.3 W |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 51 |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 77 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044055 |