HP 920XL - 6 ml
hoog rendement - magenta - origineel - inktcartridge - voor Officejet 6500, 6500 E709a, 6500 E709c, 6500A, 6500A E710a, 7500A
Artikelnummer: 196628
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 884420649342 |
| Fabrikantcode | CD973AE#BGX |
| Artikelnummer | 196628 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Magenta |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| BCP ballonafbeelding, kleur | Magenta |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Land van herkomst | Singapore,Ierland |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Kleur | Ja |
| Bewaartijd vóór gebruik | 1.5 Jaar |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 41 - 104 °F |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 107 |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 30 g |
Verpakking |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 107 x 24 x 115 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Overige specificaties |
| Volume printcartridge (metrisch) | 6 ml |
| Leeg gewicht | 10 g |
| Spuitmondjes | 336 HDW, 336 LDW |
| Retail-only vlag | N |
| Inktdruppel | 5.5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| Technische details | Print darker laser-quality black text with increased highlighter pen smear resistance. Print fast-drying documents with vivid colour, using papers with the ColorLok logo. Affordable individual inks – replace each cartridge separately when needed. Print professional colour documents for up to 40% less than laser, using HP Officejet inks*. Archive documents that maintain black text and colour quality for decades without fading**. |
| Compatibele inkttypen, supplies | Dye-based |
Logistieke gegevens |
| Producten per pallet | 3360 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 56 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 196250 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Inhoud doos of mastercarton | 48 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 1072 mm |