HP 937 - Magenta
origineel - inktcartridge - voor PN: 403X8B#687, 403X8B#ABF, 403Y0B#AB5, 4U561B#ARL, 537P5B, 537P6B#687, 53N94B, 5A0S0C
Artikelnummer: 6132505
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196786147555 |
| Fabrikantcode | 4S6W3NE |
| Artikelnummer | 6132505 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Magenta |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Compatibiliteit | HP 937 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 800 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Singapore,Maleisië |
| HP-segment | Premium Home |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 40 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 114.8 |
| Diepte | 23.9 mm |
| Hoogte | 100.1 mm |
| Gewicht | 40 g |
Verpakking |
| Diepte verpakking | 23.9 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Brand-specifieke functies |
| 197192363263, 196786147555, 196786147562 | |
| (301) 197192363263; (CE1) 196786147555; (SE1) 196786147562 |
Technische details |
| Breedte verpakking | 114.8 mm |
| Hoogte verpakking | 100.1 mm |
| Inhoud | 1 cartridge |