HP 937 - Zwart
origineel - inktcartridge - voor PN: 403X8B#687, 403X8B#ABF, 403Y0B#AB5, 4U561B#ARL, 537P5B, 537P6B#687, 53N94B, 5A0S0C
Artikelnummer: 6132508
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De HP 937 (4S6W5NE) zwarte inktcartridge is een originele HP cartridge die speciaal is ontworpen voor de HP Officejet Pro 9720 printer. Met een capaciteit van ongeveer 1.450 pagina's biedt deze cartridge een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor zowel thuis- als kantoorgebruik.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196786147593 |
| Fabrikantcode | 4S6W5NE |
| Artikelnummer | 6132508 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Compatibiliteit | HP 937 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 1250 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Singapore,Maleisië |
| HP-segment | Premium Home |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 40 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 114.8 |
| Diepte | 23.9 mm |
| Hoogte | 100.1 mm |
| Gewicht | 40 g |
Verpakking |
| Diepte verpakking | 23.9 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Brand-specifieke functies |
| 197192363287, 196786147593, 196786147609 | |
| (301) 197192363287; (CE1) 196786147593; (SE1) 196786147609 |
Technische details |
| Breedte verpakking | 114.8 mm |
| Hoogte verpakking | 100.1 mm |
| Inhoud | 1 cartridge |