• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module

40 Gigabit LAN - 40GBASE-CSR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeJG709A
EAN887758571965
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
740704
2.908,76 2.403,93
(€ 2.908,76 incl. 21% btw) (€ 2.403,93 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkHP ENTERPRISE
Artikelnummer:740704
FabrikantcodeJG709A
EAN887758571965
Prestatie
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens40000 Mbit/s
Soort aansluitingQSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorMPO
SFP-zendernormSR
Maximaal bereik300 m
Golflengte850 nm
Auto MDI/MDI-XJa
Kenmerken
Hot-plug ondersteuningJa
CertificeringMSA
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent