• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

LevelOne FVT-2001 - Glasvezel mediaconverter

100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 SC multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeFVT-2001
EAN4015867185131
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens100 Mbit/s
Vezel-optische connectorSC
Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
InternNee
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
799402
49,79 41,15
(€ 49,79 incl. 21% btw) (€ 41,15 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
404 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkLEVEL ONE
Artikelnummer:799402
FabrikantcodeFVT-2001
EAN4015867185131
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens100 Mbit/s
Converter input interface10Base-T, 100Base-TX
Converter output interface100Base-FX
NetwerkstandaardIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ethernet interface typeFast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10, 100 Mbit/s
DatastroombeheerJa
Auto MDI/MDI-XJa
Auto-negotiationJa
Store-and-forwardJa
Duplex systeemHalf, Volledig
Link Loss Carry Forward (LLCF) ondersteundJa
Link Loss Return (LLR) ondersteundJa
Poorten & interfaces
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Vezel-optische connectorSC
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports1
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Prestatie
Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMultimode
Vezelkabel diameters ondersteund50/125, 62.5/125 µm
Design
InternNee
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenActiviteit, Link
Land van herkomstChina
CertificeringFCC, CE
Energie
Ingangsspanning5 V
Stroom1 A
Gewicht en omvang
Breedte94 mm
Diepte70 mm
Hoogte25 mm
Gewicht420 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag-10 - 55 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)5 - 90 procent
Verpakking
Breedte verpakking235 mm
Diepte verpakking125 mm
Hoogte verpakking55 mm
Gewicht verpakking494 g
Type verpakkingDoos
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapterJa
Snelle installatiehandleidingJa
Technische details
DuurzaamheidscertificatenRoHS