• In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

LevelOne SFP-3611 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - LC - maximaal 80 km - 1550 nm

Artikelnummer: 600392
(€ 54,37 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode 551098
EAN 4015867155172
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk LEVEL ONE
Artikelnummer 600392
Fabrikantcode 551098
EAN 4015867155172

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Maximaal bereik 80000 m
Golflengte 1550 nm
Tx vermogen (max) 5 dBmW
Link budget 23 dB
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Duplex systeem Volledig
Fibre channel-poorten 1
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010

Kenmerken

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Veiligheid EN 60825-1
Certificering CE, FCC

Energie

Ingangsspanning 3.3 V
Maximaal voltage 6 V
Stroom (max.) 300 A

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 57 mm
Diepte 12 mm
Hoogte 13.7 mm
Gewicht 20 g

Verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)
Breedte verpakking 106 mm
Diepte verpakking 20 mm
Hoogte verpakking 65 mm
Gewicht verpakking 35 g

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
incl. 21% BTW
Bezig met laden...