Optoma ZH350 - DLP-projector
laser - 3D - 3600 lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - wit
Artikelnummer: 5764623
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055387666399 |
| Fabrikantcode | E9PD7KK01EZ1 |
| Artikelnummer | 5764623 |
| Merk | OPTOMA |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 3600 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3,16:9,16:10 |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Projectie-afstand objectief | 0,8 - 10 m |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Eenvormigheid | 75 procent |
| 3D verticaal scanbereik | 50 - 85 Hz |
| Frequentiebereik verticaal | 15,375 - 91,146 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -30 - 30 ° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 - 30 ° |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 30000 uur |
Lenssysteem |
| Brandpuntbereik | 12.81 - 16.74 mm |
| Diafragma (F-F) | 2,5 - 2,67 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.1:1 |
| Throw ratio | 1.48-1.62:1 |
Video |
| Formaat analoog signaal | NTSC,PAL,SECAM |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 800 x 600 (SVGA),640 x 480 (VGA),1600 x 1200 (UXGA),1920 x 1200 (WUXGA),1280 x 1024 (SXGA),1440 x 900 (WXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1024 x 768 (XGA),1400 x 1050 (SXGA+),1280 x 768 (WXGA) |
| Ondersteunde video-modi | 1080i,480i,1080p,576i,576p,720p,480p |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Consumer Electronics Control (CEC)-ondersteuning | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 27 dB |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 15 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 89 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 4200 g |
| Breedte | 274 |
| Diepte | 216 mm |
| Hoogte | 114 mm |
Technische details |
| Bevat geen | Kwik |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |