PATRIOT PV810UPNGM - SSD Behuizing
Extern - M.2 2230, 2242, 2260, 2280 - 120 GB - 8 TB - NVMe 1.3 - USB 3.2 Gen 2 - Aluminium - grijs
Artikelnummer: 7922738
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Ondersteunt USB 3.2 Gen 2.
- Seq. Lees-/schrijfprestaties tot 1.000 MB/s.
- Ondersteunt capaciteiten van 120 GB tot 8 TB.
- Ondersteunt M.2 PCIe SSD van verschillende afmetingen, inclusief M.2 2230 / 2242 / 2260 / 2280.
Productomschrijving
Met de TXD Portable SSD Enclosure is Patriot Memory er trots op een SSD-behuizing aan te bieden die echt gebouwd is voor de toekomst. Met een PCIe Gen3 SSD interface geoptimaliseerd voor M.2 2230/2242/2260/2280 schijven van 120GB tot 8TB, is de TXD SSD behuizing gebouwd voor razendsnelle lees- en schrijfsnelheden tot 1000MB/s. Het beschikt ook over een Gen2 USB 3.2 bridge die 10GB/s overdrachtssnelheden levert.
Naast de superieure prestaties biedt de TXD ook adembenemende esthetiek en een USB-C naar C en USB-C naar A kabel met twee aansluitingen. Gebruikers kunnen nu beschikken over de juiste combinatie van prestaties, compatibiliteit en uiterlijk die past bij hun bouw. De TXD is gebouwd met de beste componenten en materialen in zijn klasse en wordt geleverd met een beperkte garantie van 3 jaar voor totale gemoedsrust van gebruikers.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711378427400 |
| Fabrikantcode | PV810UPNGM |
| Artikelnummer | 7922738 |
| Merk | PATRIOT |
| Link naar fabrikant |
SSD (solid-state drive) |
| SSD capaciteit | 8000 GB |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
Poorten & interfaces |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Grijs |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Certificering | CE/FCC/UKCA/RoHS |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 33 |
| Diepte | 102.5 mm |
| Hoogte | 1.3 mm |
| Gewicht | 45.4 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 115 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 135 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 3 Jaar |