PLANET GT-802S - Glasvezel mediaconverter
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - maximaal 10 km - 1310 nm
Artikelnummer: 2398889
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711213686214 |
| Fabrikantcode | GT-802S |
| Artikelnummer | 2398889 |
| Merk | ASSMANN |
| Link naar fabrikant |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Converter input interface | 1000Base-T |
| Converter output interface | 1000Base-LX |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Duplex systeem | Volledig,Half |
Prestatie |
| Maximaal bereik | 100000 m |
| Golflengte | 1310 nm |
| Tx vermogen (min) | -9.5 dBmW |
| Tx vermogen (max) | -3 dBmW |
Kenmerken |
| Intern | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Vezel-optische connector | SC |
Energie |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroom | 2 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 5.6 W |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 94 |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 200 g |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Certificaten |
| Certificering | FCC Class A, CE Class A |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |