Poly RealPresence Group 500 - Videoconferentiekit (RealPresence Group 500 codec, RealPresence Group Microphone Array)
zilver - met EagleEye IV-12x camera
Artikelnummer: 6326895
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196188633151 |
| Fabrikantcode | 89L72AA#ABB |
| Artikelnummer | 6326895 |
| Merk | POLY |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zilver |
| Signaal/ruis-verhouding | 50 dB |
| Pan bereik | -100 - 100 ° |
| Bereik kantelhoek | -30 - 20 ° |
Video |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,AVC,H.239,H.263 |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
Camera |
| Optische zoom | 10 x |
| Digitale zoom | 12 x |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Beeldsensorformaat | 1/2.33 " |
| Bereik brandpuntsafstand (normale modus) | 3,76 - 37,6 mm |
| Horizontaal gezichtsveld | 65 ° |
| Scherpstellen | Auto |
| Diafragma (F-F) | 1,2 - 1,2 |
| Minimale belichting | 50 Lux |
Kenmerken |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Afmetingen interfacemodule (B x D x H) | 287 x 30 x 122 mm |
| Gewicht interfacemodule | 1111.3 g |
| Afmetingen camera (BxDxH) | 218 x 118 x 138 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Ingebouwde camera | Ja |