Projecta Hapro CSR - Projectiescherm
aan het plafond monteerbaar, monteerbaar aan muur - 103" (263 cm) - 4:3 - High Contrast - RAL 9016, verkeerwit
Artikelnummer: 514489
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700102003474 |
| Fabrikantcode | 10200347 |
| Artikelnummer | 514489 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 103 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 1580 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2100 |
| Diagonaal | 263 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 168 x 220 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | Hoog contrast |
. |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Gewicht | 24000 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |