Projecta Hapro CSR Video Format - Projectiescherm
aan het plafond monteerbaar, monteerbaar aan muur - 133" (338 cm) - 4:3 - Matte White - RAL 9016, verkeerwit
Artikelnummer: 516236
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 102003428 |
| Fabrikantcode | 10200342 |
| Artikelnummer | 516236 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 133 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2030 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2700 |
| Diagonaal | 338 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 213 x 280 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | Mat wit |
Design |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Kleur van het product | Wit |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 31000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |