Projecta HomeScreen Deluxe HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 184" (467 cm) - 16:9 - Matte White - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 676709
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 106306594 |
| Fabrikantcode | 10630659 |
| Artikelnummer | 676709 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 184 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2250 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 4000 |
| Diagonaal | 467 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | Mat wit |
| Formaat | HDTV |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur behuizing | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 32000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |