Projecta HomeScreen Deluxe HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 206" (524 cm) - 16:9 - Matte White - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 676710
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 106306600 |
| Fabrikantcode | 10630660 |
| Artikelnummer | 676710 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 206 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2530 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 4500 |
| Diagonaal | 524 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 269 x 466 cm |
| Schermoppervlak | Mat wit |
| Formaat | HDTV |
| Schermgain | 1 |
| Kijkhoek | 120 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 34000 g |
| Case L1 | 5240 mm |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |