Projecta HomeScreen Deluxe Video Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 172" (438 cm) - 4:3 - Matte White - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 676696
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 106306464 |
| Fabrikantcode | 10630646 |
| Artikelnummer | 676696 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 172 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2360 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 3500 |
| Diagonaal | 438 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 279 x 366 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | Mat wit |
| Formaat | Video |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur behuizing | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 28000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |