Projecta HomeScreen Deluxe Wide Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 232" (590 cm) - 16:10 - Matte White - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 676735
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 106306853 |
| Fabrikantcode | 10630685 |
| Artikelnummer | 676735 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 232 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 3130 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 5000 |
| Diagonaal | 590 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 329 x 516 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | Mat wit |
| Formaat | Groothoek |
| Kijkhoek | 120 |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur behuizing | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 40000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |